PlayGarden – це український постачальник сучасних дитячих і спортивних майданчиків, що динамічно розвивається.

Наша компанія пропонує сучасне обладнання для дитячих майданчиків, що дозволяє дітям весело та активно проводити дозвілля. А наші спортивні комплекси мотивують займатися спортом як дорослих так і дітей!

Професійний та відповідальний підхід до кожного клієнта. Ми допоможемо здійснити комплексне проектування дитячого або спортивного майданчика і повністю оснастити його необхідним обладнанням, згідно Ваших побажань та з урахуванням особливостей ландшафту місцевості.

Якість та оперативність виконання завдань. Будьте певні, що Ваше обладнання буде виготовлено швидко, якісно та вчасно. Матеріали, з яких виготовляється обладнання, екологічно чисті, відповідають нормам безпеки і мають відповідні сертифікати. Дитячі та спортивні майданчики виготовляються на сучасному обладнанні.

Надійність та уважність при виконанні замовлень. Ми доставимо Ваше обладнання в найкоротші строки в будь-який куточок України та забезпечимо професійну збірку та монтаж спортивних, ігрових майданчиків та елементів благоустрою.

Гарантія якості та служба підтримки. На кожен виріб надається гарантія 12 місяців та інструкція з експлуатації. Будьте певні, що і після закінчення гарантійного терміну, Ви можете звернутися до нас по питанню технічного обслуговування або за консультацією.

Для наших постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Ми раді кожному новому нашому клієнту і робимо все можливе, щоб всі клієнти ставали постійними.

 

PlayGarden

Створюємо настрій – надихаємося посмішками!